Nagrobki na urny oraz pomniki cmentarne

Jesteśmy doświadczonym zakładem kamieniarskim z siedzibą zarejestrowaną w Bydgoszczy. Naszą specjalnością są pomniki cmentarne klasyczne jak również nowoczesne. Nasza firma powstała ponad 30 lat temu i cieszy się nieposzlakowaną opinią wśród setek obsłużonach przez nas klientów - nie zastanawiaj się zadzwoń. Oferujemy: nagrobki podwójne| nagrobki pojedyncze| grobowce| Nagrobki Warszawa nagrobki na urny| nagrobki dziecięce| rzeźby nagrobkowe

Nagrobki Radom

Nasze przedsiębiorstwo zatrudnia wyłącznie profesjonalistów, dlatego nasza ekipa to pracownicy posiadający wieloletnie doświadczenie w swoim zawodzie oraz wysokie kwalifikacje. Nasz personel jest nieustannie dokształcany poprzez wielokrotnie organizowane kursy czy szkolenia. Dzięki dobrze wyszkolonej ekipie jesteśmy w stanie zrealizować każde powierzone nam zlecenie, nawet te szczególnie skomplikowane, które wymagają dużej precyzji i profesjonalnej techniki.

Nowoczesne pomniki cmentarne w najniższych cenach

Przed wykonaniem pomnika na cmentarz nasz specjalista przygotowuje projekt, który będzie odzwierciedlał gotowy projekt. Następnie klient musi zdecydować z jakiego kamienia naturalnego będzie wykonany nagrobek oraz wskazać ewentualne poprawki dotyczące projektu. Nasze pomniki cmentarne wykonujemy najczęściej w materiałach takich jak granit czy piaskowiec. Materiały sprowadzamy wyłącznie od sprawdzonych dystrybutorów, z którymi współpracujemy od wielu lat, dzięki czemu możemy być w stu procentach pewni, że kamień będzie solidny oraz odporny na wszelkie uszkodzenia, a także nie będzie się łamał podczas obróbki.

Wybór pomnika na cmentarz to trudna decyzja dla rodziny zmarłego. Każdy z najblizszych chciałby, aby pomnik odzwierciedlał charakter zmarłego oraz stanowił symbol upamiętniający ukochaną osobę. Nasza firma dobrze wie, że oprócz kosztów samego pomnika dochądzą inne wydatki związane z pochówkiem, dlatego wychodzimy naprzeciw naszym klientom i oferujemy szeroką gamę dodatków, które idealnie synchronizują się z wybranym przez Państwa pomnikiem - wszystkie usługi swiadczymy w umiarkowanych cenach, dostosowanych do finansów klienta.